Najłatwiejszą i najprzyjemniejszą rozrywką na wieczór jest oczywiście obejrzenie jakiejś komedii w telewizji albo internecie. Komedie, to najpopularniejszy gatunek filmowy i takich filmów powstaje najwięcej. Oczywiście do komedii zaliczamy także komedie romantyczne, komedie sensacyjne, a także filmy animowane/bajki o charakterze komediowym.

Jakie komedie polecacie?

Jakie komedie polecacie?Wiele osób ma problemy na zdecydowanie się co konkretnie obejrzeć. Pyta znajomych i przyjaciół jakie komedie polecacie. Oczywiście takie osoby dostają wiele porad, ale jedni wolą komedie w stylu Borata, inni jak francuski klasyk Goście Goście, a jeszcze inni wolą ambitniejsze produkcje od Woody’ego Allena. Nie wspominając o fanach Bridget Jones, Jasia Fasoli i fanów Adama Sandlera. W internecie, w czasopismach dotyczących kinach często pojawiają się pytania do czytelników jakie komedie polecacie innym czytelnikom. Ma to formę konkursu, w którym przeważnie do wygrania są płyty dvd z filmami komediowymi.

Wielu z Was na pewno ma swoje ulubione seriale i filmy, na których zalewa się łzami i jak ktoś Was zapyta jakie komedie polecacie od razu macie gotową odpowiedź z argumentacją, aby to właśnie wasza komedia została obejrzana przez pytającego. Często duże kina takie jak Cinema City i Multikino organizują maratony filmowe i jeżeli maraton ma dotyczyć rozrywki, to pytają swoich klientów, fanów jakie komedie polecacie oraz jakie komedie chcecie zobaczyć na takim długodystansowym maratonie filmowym.

Ciekawostką jest, że wiele znanych osób, aktorów, którzy w filmach grali jakiś kultowych komediowych bohaterów często słyszą od osób spotykanych na ulicy jakie komedie polecacie, opowiedz jakiś dowcip. Podobno dla wielu tych aktorów takie pytania są już nużące, ale niektórzy z chęcią rozmawiają ze swoimi fanami i dzielą się swoimi ulubionymi komediami. W Polsce najbardziej popularnymi aktorami komediowymi przez lata byli Cezary Pazura i Cezary Żak, ale obecnie, to Paweł Domagała jest uznawany za najpopularniejszego aktora komediowego w naszym kraju. Oni zapewne także często słyszą pytanie jakie komedie polecacie albo jak grało się taką postać.
Podsumowując nasze drobne rozważania jaki film i serial komediowy wybrać na wolny wieczór oraz jakie komedie polecacie innym osobom, które również lubią pośmiać się przy fajnej komedii, to pamiętajcie, że najważniejszym kryterium wyboru powinno być nasze poczucie humoru, a nie to co innym się podobało.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here