Myjnia ręczna SONAX znajdująca się w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy 36 w Galerii Olimp na parterze parkingu podziemnego, oferuje swoim klientom dodatkowe usługi, takie jak czyszczenie elementów aluminiowych i chromowanych, odnawianie i zabezpieczenie plastików zewnętrznych czy doczyszczanie i zabezpieczenie felg, a także usuwanie drobnych rys powłoki lakierniczej i czyszczenie silnika. Za zwykle mycie zapłacimy około 25 złotych. Myjnia ręczna w Lublinie czynna jest przez siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty do godziny 21:00, a w niedziele do 20:00.

Aktywna w internecie

Fabryka Blasku to myjnia mieszcząca się przy Alei Unii Lubelskiej 2 w Lublinie. Czynna jest przez cały tydzień do 21:00, a w niedzielę do 20:00. Najtańsza usługa obejmująca podstawowe mycie kosztuje od 30 złotych w górę. Co ciekawe, efekty bieżących prac możemy śledzić w mediach społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook.

Myjnia ręczna w Lublinie - jaką wybrać

Z dojazdem do klienta

Myjnia ręczna w Lublinie z 5 stanowiskami znajduje się w Centrum Handlowym Atrium Felicity i posiada samoobsługowy parowy odkurzacz piorący, który używany jest również do prania mebli tapicerowanych. Warto dodać, że myjnia posiada 9 lat doświadczenia, oferowane usługi mają wysoki poziom i są polecane przez klientów.

Pracownicy pomagają wybrać stanowiska i korzystać z nich. Jest to ekologiczna myjnia parowa o nazwie Estyma, która w ofercie posiada także mycie nadwozia, wysprzątanie wnętrza samochodu czy też wyprania go pod adresem, który wskaże klient. Przy ulicy 1-go Maja 12 w Lublinie lokalizacje ma myjnia ręczna Paco. Mycie podstawowe auta będzie nas kosztowało 25 złotych w górę. Myjnia ręczna w Lublinie również świadczy usługi z zakresu prania tapicerki i dywanów oraz mycia silnika na odpowiedzialność klienta. Na parkingu podziemnym w Galerii Orkana znajduje się myjnia Anncar, która poza myciem tradycyjnym, świadczy również szereg innych usług, takich jak korekta lakieru czy renowacja lamp, a także serwis i sprzedaż opon oraz serwis klimatyzacji. Najtańsze, zwykłe mycie samochodu osobowego w tej myjni to koszt rozpoczynający się od 30 złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here