Kolekcje prezentowane przez największe domy mody mogą być ogromną inspiracją. Z tego powodu warto obserwować to co jest pokazywane na wybiegach oraz sprzedawane przez najważniejszych projektantów. Możemy wykorzystać poszczególne elementy w codziennych stylizacjach. Należy mieć jedynie odrobinę wyczucia i pomysłowości jak połączyć ze sobą ubrania, aby całość wyglądała estetycznie.

Z pewnością bardziej kolorowe ciuchy powinny być zestawiane z tymi stonowanymi. Dzięki temu dodatkowo je wyeksponujemy i czynimy z nich główną część naszej stylizacji. Z pewnością da to doskonały efekt, który możemy uzupełnić przy pomocy dodatków. Najważniejsze jest jednak, aby całość była utrzymana w określonej kolorystyce i zbliżonym stylu. Dzięki temu unikniemy bałaganu w naszym stroju, a całość będzie prezentowała się bardzo dobrze.

Sklep z ciuchami miejscem inspiracji

Warto dokładnie zastanawiać się nad każdym z elementów stroju i zastanawiać się czy pasuje on do reszty. Dzięki temu stopniowo nauczymy się sprawnego łączenia ze sobą ubrań. Będzie to z czasem ogromnym ułatwieniem i pozwoli zaoszczędzić wiele czasu. Sklep z ciuchami jest oczywiście miejscem gdzie znajdziemy bez problemu wiele pomysłów i ciekawych rozwiązań. Jednak przy każdej rzeczy powinniśmy się zastanowić czy pasuje do naszego stylu oraz garderoby. dzięki temu możemy uniknąć zakupów, które w późniejszym czasie okażą się nietrafione.

Naszym priorytetem powinno być posiadanie jedynie rzeczy, które chętnie będziemy wykorzystywać w codziennych stylizacjach. Ogromną rolę odgrywa tu oczywiście kolorystyka. Powinniśmy dokładnie zastanowić się, jakie barwy najchętniej wybieramy oraz w jakich czujemy się najlepiej. Będzie to ogromna wskazówka do ustalenia indywidualnej palety barw, którą powinniśmy się kierować w trakcie zakupów. Oczywiście dotyczy to głównie elementów znajdujących się w bliskim sąsiedztwie twarzy. W przypadku spodni i spódnic możemy pozwolić sobie na odstępstwa i wybierać teoretyczne mniej korzystne odcienie. Jednak najważniejsze jest, aby całość była jak najbardziej spójna.

Dopasowanie poszczególnych odcieni do siebie ma ogromny wpływ na efekt końcowy jaki uzyskamy. Dzięki temu nasza stylizacja będzie o wiele bardziej estetyczna i dopracowana. W przypadku dodatków i małych elementów możemy pozwoli co sobie na kontrasty. Urozmaici to całą kompozycję i sprawi, że będzie jeszcze bardziej ciekawa oraz wyjątkowa. Jednak należy pamiętać, że wszystko powinno być stosowane z umiarem. W modzie pożądany jest minimalizm i wyważenie. Z uwagi na to czasami warto zrezygnować z dużej ilości dodatków na rzecz jednego wyjątkowego elementu, który stanie się najbardziej charakterystyczny. Kolejną kwestią jest barwa metalu użytego w biżuterii. Jest to zależne od naszego odcienia skóry. Typy ciepłe powinny postawić na złoto. Jednak osoby o urodzie chodnej o wiele lepiej odnajdą się w srebrnych dodatkach. Powinniśmy stosować to we wszystkich rzeczach składających się na stylizację.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTanie bluzki
Następny artykułTanie ciuszki

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here