Od dawna wiadomo, że strój należy dostosować do miejsca i charakteru wykonywanej pracy. Inaczej ubierze się kobieta do biura, a inaczej kiedy ma wizytę w terenie. Powstało mnóstwo książek na ten temat, które podpowiadają jak w wygodny ale również elegancki sposób ubrać się na przykład do biura. Każda kobieta chce się czuć pięknie o każdej porze dnia i nocy. Sposób ubioru świadczy również o tym jak kompetentny jest pracownik. Biorąc na przykład pod uwagę osobę, która sprawdza poprawność wyliczeń w projekcie. Czy jest ona wiarygodna wtedy, gdy jest ubrana w bluzkę noszącą ślady jedzenia, fryzurę w której coś nie wyszło i brudne paznokcie? Moim zdaniem nie, ponieważ jak mówi o profesjonalizmie swojej pracy to strój oraz wygląd zaprzeczają sobie nawzajem. Należy być zgodnym z tym co się mówi i z tym jak się prezentuje. Powstały na tą okoliczność na przykład odpowiednie sukienki do biura.

Sukienki do biura – Gwarancja sukcesu

Przede wszystkim są one różnorodne kolorystycznie (dla każdej karnacji). Szyte są zgodnie z obowiązującymi trendami w modzie. Są wygodne,  dopasowane, eleganckie oraz stylowe. W badaniach psychologicznych udowodniono, że nie tylko mężczyźni są tak zwanymi wzrokowcami. Kobiety również. Dalsze połączenie to emocje. To jak widzimy daną osobę przekłada się na to jak się przy niej czujemy. Idąc na rozmowę z potencjalnym klientem, w celu zakończenia sprzedaży usługi bądź produktu, klient oceni nas w pierwszych trzech sekundach, zanim zdążymy wypowiedzieć pierwsze słowa. Jeżeli już na wejściu postawa będzie wyprostowana, pewny krok i uśmiech na twarzy niech dopełnieniem będzie szyta na miarę sukienka do biura która pokażę klasę i wyeksponuje cały profesjonalizm. Z takim wejściem to już połowa sukcesu. Druga połowa to umiejętność sprzedaży i pokazania swojego produktu z jak najlepszej strony. Klient może zapomnieć co dokładnie mówiliśmy, jeżeli będziemy opisywać w sposób fachowy naszą usługę i tak nie będzie w stanie powtórzyć pojęć. Gwarancją jest natomiast to, w jaki sposób będzie się w naszej obecności czuł. I tutaj sukces jest murowany wtedy, gdy oprócz profesjonalnej obsługi nasz klient będzie miał zgodność z tym co mówimy z tym jak wyglądamy.

Jeżeli nie śledzisz obecnych trendów, nie masz na to czasu, nie znasz się, nie wiesz którą dobrać odpowiednią sukienkę na ważne dla Ciebie spotkanie, wystarczy odpowiedzieć sobie na pomocnicze pytania. Są to między innymi pytania o: karnację, kolor włosów, sylwetkę, rozmiar, jakie posiadamy buty w domu ( ich na przykład kolor), jakie lubimy rękawy, dekolt, jaką preferujemy długość, oraz o dodatki. Te pytania ułatwią dobór odpowiedniego koloru oraz kroju. Następnie zostaje dobrać odpowiedni rozmiar i przymierzyć. Sukienka do biura to nie musi być tylko mała czarna. My kobiety lubimy dużo więcej kolorów, które jak najbardziej w stonowanych odcieniach mogą zmienić zwykłą sukienkę w sukienkę biznesową stworzoną do biura

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here