Zalety biur modułowych doceniane są przez wielu przedsiębiorców. Faktem jest, że budowa biurowców o różnych poziomach jest obecnie dość powszechna. Biura modułowe są zazwyczaj wybierane do otwarcia małego oddziału dla kilku pracowników. Jest to bardziej rozsądna opcja niż wynajem większego biura. Dzięki starannemu doborowi kontenera blokowego z biura modułowego możliwe będzie uzyskanie maksymalnych korzyści przy najniższych kosztach. Oczywiście, jak każda inna, ta przestrzeń biurowa wymaga również dekoracji wewnętrznej i zewnętrznej.

Korzyści z biur modułowych

Mobilne biura to popularny trend. Ten rodzaj miejsca pracy wybierany jest z kilku powodów:

  • Można zaoszczędzić czas;
  • Budynki te są niedrogie;
  • Lokalizacja biura może zostać zmieniona;
  • Biuro można w prosty i łatwy sposób zmodernizować.

W przeciwieństwie do technologii budownictwa kapitalnego, budownictwo modułowe zajmuje bardzo mało czasu. Komfortowe biuro można zbudować w ciągu zaledwie 3-4 tygodni. Po zakończeniu prac, pracownicy mogą od razu przystąpić do pracy. Co najważniejsze, klient od razu otrzymuje przestrzeń do pracy z wewnętrznym wykończeniem i wszystkimi niezbędnymi mediami.

Jeśli chodzi o koszty finansowe, to postawienie kontenera w biurowcu jest 2 razy tańsze niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Tak więc budynki modułowe pod względem komfortu i funkcjonalności nie ustępują konstrukcjom kapitałowym.

W razie potrzeby konstrukcja może zostać zdemontowana i przeniesiona w inne miejsce. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza jeśli grunt, na którym znajduje się kontener, jest w dzierżawie. Budowa biur modułowych odbywa się jednorazowo. Biuro nie musi być demontowane w celu przetransportowania konstrukcji.

Gdy firma rośnie i rozwija się, można w prosty i szybki sposób powiększyć powierzchnię. Pracownicy nie muszą nawet przerywać swojej pracy, aby to zrobić. Doświadczeni specjaliści wykonają wszystkie niezbędne prace starannie i bardzo szybko.

Technika budowlana biur modułowych

Wielu klientów planujących zamówienie takiego budynku zastanawiało się, jak skonstruowane są biura modułowe i z czego są wykonane. Budynki modułowe wykonane są z wysokiej jakości płyt warstwowych, które składają się z kilku warstw. Materiał ten pełni nie tylko funkcję ochronną. Ponadto stanowi doskonałą izolację cieplną i akustyczną, a także element estetyczny. Te korzyści powodują, że ta technologia jest coraz częściej wykorzystywana także w Polsce

Zewnętrzne wykończenie wykonane jest z ocynkowanej tektury falistej. Wewnątrz moduł wykończony jest panelami z tworzywa sztucznego, płytą wiórową laminowaną lub płytą gipsowo-kartonową. To, jaki materiał zostanie użyty do wykończenia wewnętrznego i zewnętrznego, wybiera klient. Bogactwo opcji jest niesamowite. Dzięki temu łatwo urządzić wygodne biuro.

Produkcja kontenerów blokowych polega na wykonaniu konstrukcji o wymaganych wymiarach w postaci pomieszczenia ze ścianami, dachem, podłogą, a także drzwiami i oknami. Najpierw konstruuje się metalową ramę, na której mocuje się płyty warstwowe, a następnie wykonuje się prace dodatkowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here