Wiele osób zastanawia się na czym polega zabieg Dermapen. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zabieg ten doskonale pobudza regenerację włókien elastyny oraz kolagenowych. Jest również określany jako mezoterapia mikroigłowa i polega na na mechanicznym nakłuwaniu skóry. W głowicy urządzenia znajdują się liczne mikroigły, które w czasie zabiegu nakłuwają skórę. Należy pamiętać, że klasyczny dermapen posiada 12 cienkich mikroigieł. Są one w stanie około 20 razy nakłuć skórę w ciągu sekundy. Głębokość, na którą igły zostaną wprowadzone może być regulowana. Zakres głębokości wynosi od 0,25 mm do 2,5 mm.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że specjalnie dobrane substancje odżywcze również są wprowadzane pod skórę przy użyciu mikroigieł. Niezwykle precyzyjna jest mezoterapia mikroigłowa Dermapen może przynieść dla twojej skóry wiele korzyści. Warto zauważyć, że urządzenie wykorzystywane do zabiegu przypomina trochę długopis i ma niewielkie rozmiary. Mikrouszkodzenia tworzące się na skórze przyspieszają tworzenie się nowych włókien kolagenowych. Oprócz tego ważna jest też elastyna, która jest odpowiedzialna za młody wygląd, a także jędrność skóry. Jest to szczególnie ważne dla kobiet w średnim wieku, które dalej chcą wyglądać młodo, ale niestety wiek im to uniemożliwia.

Co to jest Dermapen?

Dermapen to skuteczny zabieg, który pomaga walczyć z oznakami starzenia się skóry. Wybierając gabinet medycyny estetycznej, warto skorzystać z usług wrosinski.pl. Należy pamiętać, że skóra musi być odpowiednio przygotowana przed rozpoczęciem zabiegu. Na samym początku trzeba ją dokładnie oczyścić oraz nałożyć maść znieczulającą. Mikroigły, które nakłuwają skórę pacjenta wprowadzają pod nią substancje odżywcze. Warto mieć na uwadze, że pacjent nie odczuwa bólu oraz dyskomfortu w czasie zabiegu. Jest to oczywiście zasługa maści znieczulającej. Zabieg jest krótki i z reguły nie trwa dłużej niż 30 minut.

Ile trwa zabieg Dermapen?

Długość trwania zabiegu jest też uzależniona od obszaru, na którym zabieg jest wykonywany. Najlepiej korzystać z usług sprawdzonych i renomowanych specjalistów, którzy wiele lat działają na rynku i cieszą się pozytywną opinią. Od wielkości ostrzykiwania obszaru skóry będzie również uzależniona cena zabiegu. Z reguły ceny za jeden zabieg zaczynają się od 500-1000 zł.

Efekty Dermapen

Już po pierwszym zabiegu Dermapen powinny być widoczne zmiany w wyglądzie skóry. W celu przedłużenia efektów zaleca się wykonanie od 2 do 5 serii zabiegów. Najważniejszym efektem jest oczywiście spłycenie zmarszczek oraz ujędrnienie skóry. Osoby, które chcą odmłodzić swój wygląd chętnie decydują się na taki zabieg. Skóra wygląda na wypoczętą i promienną, a wszelkie przebarwienia stają się mniej widoczne. Warto dodać, że dermapen stosuje się także przy redukcji blizn potrądzikowych. Dzięki temu można bardzo dobrze ukryć niedoskonałości skórne. Kluczowa jest również pielęgnacja po zabiegu, o której nie można zapominać. Bezpośrednio po zabiegu lepiej unikać przebywania na słońcu. Skórę trzeba regularnie i głęboko nawilżać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here