Kobiety regularnie poddają się zabiegom upiększającym. Coraz częściej decydują się również na zabiegi trwałe. Do najpopularniejszych zaliczamy manicure hybrydowy lub tytanowy. Jeśli szukasz sprawdzonego salonu, z pewnością zainteresuje Cię również ten poradnik http://www.green-field.pl/z-nami-znajdziesz-najlepszy-salon-manicure-w-bydgoszczy/. Do listy zabiegów dających trwałe efekty można także dopisać przedłużanie rzęs. Na czym polega zabieg i gdzie go wykonać? O tym dowiesz się z dzisiejszego artykułu!

Jakie są metody przedłużania rzęs?

Rozróżnia się ich kilka:

  • metoda 1:1,
  • metoda 2:1,
  • metoda 3D,
  • metoda 4D,
  • szybkie rzęsy,
  • metoda mieszana (czyli połączenie różnych metod).

Zależnie od rodzaju metody zabieg może wyglądać nieco inaczej. Również czas trwania zabiegu, jak i koszty są zależne od wybranej metody. Wpływ na cenę ma także rodzaj doklejanych rzęs.

Jak wygląda zabieg?

Opiszemy zabieg metodą 1:1, gdyż jest to najczęściej wybierany. Polega on na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do każdej naturalnej. Rzęsy dokleja się, mocując je tuż pod linią powieki. Klej nie ma więc styczności ze skórą. Analogicznie postępuje się w przypadku metody 2:1 z tą różnicą, że mocowane są dwa włoski. Przy tej metodzie, dla lepszej trwałości i by nie obciążać zbytnio naturalnych rzęs, jedna rzęsa mocowana jest metodą 1:1, a druga klejona jest bezpośrednio do skóry powieki. Jest to metoda, która ma za zadanie nie tylko wydłużyć rzęsy, ale także je zagęścić.

W innych metodach przykleja się już kępki rzęs. Wybierają je klientki, którym zależy nie tylko na wydłużeniu, ale także na zwiększeniu objętości rzęs. Przy tych zabiegach można uzyskać hollywoodzkie spojrzenie! Niestety mają one również efekt uboczny w postaci mocnego obciążenia naturalnych włosków. Dlatego też najlepsza jest metoda 1:1.

Gdzie wykonać zabieg?

Przedłużanie rzęs należy wykonywać zawsze w profesjonalnym gabinecie. Znalezienie takiego nie jest łatwe, ale można tego dokonać, korzystając z wyszukiwarki https://www.moment.pl/rzesy/rzeszow . Tego typu serwisy pozwolą wybrać najlepszy i co najważniejsze sprawdzony salon, gdzie bez obaw poddasz się zabiegowi. Wybór profesjonalisty ma tutaj ogromne znaczenie, ponieważ nieodpowiednio wykonany zabieg może przynieść wiele negatywnych skutków.

Przedłużanie rzęs wymaga precyzji, a stylistka musi dysponować odpowiednimi certyfikatami. Profesjonalne podejście do klientki, wysokiej jakości materiały oraz sprzęt także mają ogromne znaczenie, które de facto wpływa również na efekt zabiegu. Dlatego wybierając salon, zawsze kieruj się profesjonalizmem i doświadczeniem, nigdy ceną!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here