Bycie „smart” z roku na rok jest coraz bardziej popularnym trendem. Łatwy dostęp do nowoczesnej technologii sprawia, że chętnie korzystamy z urządzeń upraszczających nasze codzienne życie. W tym artykule przedstawimy kilka sprytnych gadżetów od firmy Xiaomi, które warto mieć w swoim domu.

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/gadzety-do-domu/

Smart urządzenia od Xiaomi

Xiaomi to chińska firma specjalizująca się w innowacyjnych gadżetach ułatwiających codzienność ich użytkowników. Urządzenia tej marki są nie tylko dobrej jakości, ale także są odpowiednie na każdą kieszeń.

Inteligentne odkurzacze

Jednym z udanych gadżetów od Xiaomi wartych polecenia są inteligentne odkurzacze bezprzewodowe. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych niemających czasu na domowe obowiązki. Należy zainstalować odpowiednią aplikację i przy jej pomocy zarządzać naszym sprzątającym robotem – wystarczy tylko kilka klików, a nasz pomocnik zacznie odkurzać domowe zakamarki. Inteligentne odkurzacze od Xiaomi działają naprawdę z dużą precyzją – sprawnie omijają na podłodze wszelkie przeszkody i bez problemu wciągają nawet najdrobniejszy brud. Dużą zaletą takich urządzeń jest ich cicha praca oraz możliwość ustawienia w aplikacji dnia i godziny sprzątania, dzięki czemu odkurzacz może pracować nawet podczas naszej nieobecności w domu.

Smart gadżety elektroniczne

Naszym sprzymierzeńcem mogą być niewielkie gadżety elektroniczne, które pozytywnie wpłyną na komfort naszego codziennego życia. Warto w tym miejscu wspomnieć przede wszystkim o różnego rodzaju smart bandach i smartwatchach, które potrafią mierzyć naszą aktywność w ciągu dnia – m.in. liczyć kroki czy monitorować pracę serca – a w połączeniu ze smartfonem pomagają zarządzać naszymi połączeniami telefonicznymi, odczytywać i odpowiadać na komunikaty i wiadomości oraz korzystać z innych użytecznych opcji takich jak stoper, minutnik czy sterowanie muzyką. Kolejnym przydatnym gadżetem są głośniki bezprzewodowe. Warto wybrać te urządzenia, które za pomocą bluetooth potrafią się łączyć z innymi domowymi sprzętami muzycznymi – dzięki temu muzyka będzie mogła rozbrzmiewać jednocześnie w całym domu.

Zobacz także: http://www.fajnaoferta.pl/lizbona-warto-zwiedzic/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here