Gdzie warto pojechać na wakacje? Do niedawna prawdziwą egzotyką były kraje południowej Europy. Dzisiaj jednakże warto przekroczyć granice Starego Kontynentu, tym bardziej, że mamy ku temu możliwości dzięki rozwojowi linii lotniczych, biur podróży itd…

Czarny Ląd – doskonały kierunek

Szczególnie warto rozważyć na wakacyjne wojaże Czarny Ląd. Czemu? Przede wszystkim jest to kontynent całkowicie odmienny od znanej nam Europy. Zacznijmy od krajobrazów, których u nas nie spotkamy – sawanny, półpustynie, pustynie, lasy równikowe. Dalej zwierzęta – lwy, żyrafy, nosorożce, gepardy… Oczywiście dużą atrakcją będą wszelkie wydarzenia takie jak wysłuchanie tam -tamów, degustacja lokalnych ostrych potraw i słodkich win czy pokaz tańca. Podsumowując- Czarny Ląd warto zobaczyć. Jednak którą jego część?

Bostwana – nieznane centrum safari

Otóż warto przede wszystkim wybrać się na południe Afryki. Są to w chwili obecnej rejony o wiele bezpieczniejsze, które pozwolą nam posmakować Czarnego Lądu. Państwem, do którego warto naprawdę się wybrać jest Bostwana. Tu mamy unikalną wręcz możliwość wzięcia udziału w oryginalnym safari na terenie lokalnych parków narodowych.

Wycieczka do Bostwany i okolic

Będąc w tym małym państwie na południu Afryki warto także odwiedzić jej sąsiadów. Tu szczególnie polecany są wycieczki do Zimbabwe, z jego pięknymi Wodospadami Wiktorii. Ponadto warto wybrać się do RPA i stanąć na południowym krańcu Czarnego Lądu. Wycieczkę do Bostwany możemy także rozszerzyć o wizytę w Namibię i jej tajemniczą pustynię Namib.

Logostour – najlepsze podróże

Jak jednak możemy zorganizować taki wyjazd na kraniec świata? Otóż jako firma Logostour chętnie w tym pomożemy. zachęcamy do wejścia na stronę logostour.pl i zapoznania się dokładnie z naszą ofertą. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w każdej wyprawie staramy się, aby nasi podróżnicy mogli jak najdokładniej posmakować egzotyki danego miejsca, dlatego też staramy się zapewnić naprawdę różnorodne atrakcje i wybierać ciekawe i przemyślane programy wycieczek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here