Bardzo dużo ludzi wolne chwile spędza na oglądaniu seriali. Najwięcej czasu na oglądanie seriali przeznaczają nastolatkowie. Dziś chciałabym polecić wam moich 9 ulubionych seriali. Wszystkie seriale są dostępne na platformie Netflix.

Dom z papieru

Jakie seriale polecacieJest to serial hiszpański, który opowiada o ośmiorgu zamaskowanych przestępcach, którzy barykadują się w hiszpańskiej mennicy. Ich napadem dowodzi tajemniczy Profesor, geniusz nad geniuszami. Bohaterowie jako imiona przybrali sobie nazwy państw na całym świecie. W 1 sezonie poznajemy takich bohaterów jak: Tokio, Denver, Moskwa, Nairobi, Berlin, Rio, Helsinki i Oslo. Z każdym kolejnym sezonem będą dochodziły nowe postacie. Na ten czas dostępne są 4 sezony Domu z Papieru. Serial nigdy nie zwalnia. Z każdym odcinkiem akcja robi się coraz ciekawsza. Ja ten cały serial obejrzałam w 2 dni. Naprawdę gorąco zachęcam do obejrzenia Domu z Papieru. Jeszcze chciałam dodać, że w tym serialu urzekły mnie piosenki hiszpańskie śpiewane przez aktorów.

Elita

Serial hiszpański, który opowiada o uczniach elitarnej szkoły. W pierwszym odcinku poznajemy trójkę bohaterów, którzy zostali przeniesieni do tej oto szkoły, ponieważ ich poprzednie liceum się zawaliło. Kiedy trójka nowych uczniów zaczyna uczęszczać do nowej szkoły, dochodzi do tragedii. Tutaj również z każdym odcinkiem akcja przyśpiesza. Przewodnim tematem serialu Elita jest miłość, przyjaźń, zazdrość. Na razie na Netflixie dostępne są 3 sezony Elity. Ten serial powinien spodobać się przede wszystkim młodym dziewczynom. Przygotujcie się, bo 4 sezon planowany jest na rok 2021.

Sex Education

Ten serial opowiada o nastolatkach i ich wychowaniu seksualnym. Sex Education jest przezabawnym serialem. Uczy, ale w zrozumiały dla nastolatków sposób. Ja uwielbiam dwójkę głównych bohaterów Otisa i Maeve. Przez to, że w serialu możemy zobaczyć dość odważne sceny, jest on przeznaczony dla osób pełnoletnich. Na razie na Netflixie dostępne są 2 sezony tego serialu.

Riverdale

Amerykański serial, którego akcja dzieje się w mrocznym Miasteczku Riverdale, w którym dochodzi do różnych morderstw. Grupa przyjaciół próbuje rozwiązać te straszne zbrodnie. W każdym sezonie są inne morderstwa. Jest to serial kryminalny, ale również przeplatają się w nim wątki miłosne. Na Netflixie dostępne są 4 sezony tego serialu. Z każdym odcinkiem serial Riverdale staje się coraz ciekawszy.

Uwięzione

Hiszpański serial, który rozpoczyna się w momencie kiedy Macarena oskarżona o przestępstwo podatkowe trafia do więzienia. Tam, żeby przetrwać musi walczyć o swoje. Jest to naprawdę ciekawy serial. Każdy odcinek jest genialny. Na platformie Netxlix dostępne są 4 sezony. Naprawdę serdecznie zachęcam do obejrzenia Uwięzionych.

Trzynaście powodów

Jest to serial, który opowiada o Hannie Baker, która popełnia samobójstwo. Przyjaciel Hanah dostaje trzynaście nagrań magnetofonowych, na których dziewczyna tłumaczy powody przez, które odebrała sobie życie. Uważam, że ten serial powinien obejrzeć każdy nastolatek. Serial poruszy bardzo ważny temat jakim jest samobójstwo. Pokazuje nam jak słowa i czyny potrafią okropnie ranić drugiego człowieka. Serial ma 4 sezony.

Orange is the new black

Serial opowiada o głównej bohaterce Piper, która trafia do więzienia na 15 miesięcy, za przestępstwo sprzed dekady. Bardzo fajny serial, który jest oparty na faktach. Tak naprawdę z każdą z bohaterek możemy się utożsamić. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z Orange is the new black. Nawet dorosłą osobę zaciekawi ten serial. Na Netflixie dostępnych mamy 7 sezonów tego serialu.

Jeszcze nigdy

Serial jest inspirowany młodością reżyserki. Opowiada o dorastaniu dziewczyny pochodzącej z Indii, która urodziła się już jako Amerykanka. Jest to najnowszy serial, który został opublikowany na Netflixie. Jest naprawdę zabawny i polecam go każdemu.

To nie jest Ok

Jakie seriale polecacieNajnowszy serial Netflixa, skierowany jest głównie do młodzieży. Opowiada on nastolatce, która zmaga się z problemami w szkole oraz w domu. Jednocześnie odkrywa swoją seksualność i supermoce. Jest to genialna komedia, która zachwyci każdą młodą osobę. Jak na razie serial posiada 1 sezon.

Jakie seriale polecacie?

Oczywiście jest mnóstwo seriali dostępnych na Netflixie skierowanych do różnych grup wiekowych. Ale na Netflixie można również obejrzeć różne filmy i te, które były w kinach i te, które są wyprodukowane specjalnie przez Netflixa. Na tej platformie nie zabraknie również różnych programów amerykańskich, bajek dla dzieci itp. Netflix jest platformą płatną, ale cena nie jest aż taka wysoka. A naprawdę warto wykupić dostęp do Netflixa i dzięki temu umilić sobie wolne dni, czy wieczory. Co miesiąc dochodzą nowe seriale, filmy, programy telewizyjne. Tak naprawdę miliony osób na całym świecie korzysta z tej platformy.

A wy, jakie seriale polecacie?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here