Cienie do powiek marki Eveline mogą zintensyfikować wygląd makijażu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na neutralne odcienie, czy odważne kolory. Eveline w swojej ofercie ma wszystko to, co będzie Ci potrzebne do makijażu oka. Prosta wskazówka, niezależnie od tego, jaki styl makijażu chcesz uzyskać, weź dwa uzupełniające się cienie do powiek: jeden jaśniejszy i jeden ciemniejszy.

Jak pomalować oko cieniami do powiek Eveline?

Zanurz pędzel do cieni w jasnym odcieniu, a następnie stuknij pędzelkiem, aby pozbyć się nadmiaru produktu. Nałóż jaśniejszy cień na całą powiekę, zaczynając od linii rzęs i kończąc tuż nad załamaniem powieki. Teraz zanurz pędzel w ciemniejszym kolorze, ponownie strzepując nadmiar. Nałóż kolor w zewnętrznym kąciku oka, tuż nad linią rzęs. Rozprowadź ciemniejszy kolor wzdłuż załamania powieki, tuż pod łukiem brwiowym. Nie aplikuj ciemniejszego cienia do powiek Eveline na środku powieki, ponieważ nie chcesz przyciemniać wewnętrznych kącików, tylko je rozjaśnić. Weź czysty pędzel do cieni i połącz ze sobą te dwa kolory. Dzięki temu makijaż będzie wyglądać na bardziej profesjonalny.

Eyeliner od Eveline – Jak używać eyelinera?

Nakładanie eyelinera może być trudne — jeden mały błąd i trzeba zaczynać od nowa. Pozbądź się problemów z makijażem oczu dzięki tym podstawowym wskazówkom. Za pomocą płynnego eyelinera zacznij nakreślać cienką linię od wewnętrznego kącika oka, a następnie zagęszczaj ją w kierunku zewnętrznego kącika oka. Użyj małych pociągnięć, aby utworzyć małe kreski wzdłuż linii rzęs, a następnie połącz je, aby wypełnić luki. Jeśli Twoja ręka się poślizgnie, nie martw się! Nałóż odrobinę płynu do demakijażu oczu na końcówkę patyczka do uszu i oczyść zabrudzony obszar.

Jak poprawnie używać tuszu do rzęs?

Jeśli zamierzasz używać tylko jednego kosmetyku do makijażu, to tusz do rzęs powinien znaleźć się na szczycie listy. Kilka ruchów tuszu do rzęs może rozjaśnić i optycznie powiększyć oczy za jednym razem. Możesz znaleźć tusz do rzęs w różnych kolorach, ale najpopularniejsze są czarny i brązowy. Zacznij od podkręcenia rzęs zalotką. Po podkręceniu rzęs chwyć za tusz. Delikatnie zakręć szczoteczką w środku, aby upewnić się, że całe włosie jest pokryte tuszem. Nie pompuj szczoteczką tuszu. Może to spowodować wyschnięcie tuszu, powstanie grudek i sklejanie się rzęs. Poruszaj lekko szczoteczką tuszu do rzęs na boki u nasady rzęs i pociągnij szczoteczką w górę. Dzięki temu uzyskasz większą objętość, którą możesz następnie przeciągnąć na końce rzęs. Nałóż drugą warstwę, aby uzyskać jeszcze większą objętość.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here