Podkreślenie brwi za pomocą profesjonalnych kosmetyków ma wiele korzyści. Przede wszystkim możemy podkreślić swoje piękno i zadbać o pewność siebie. W tym celu przyda nam się kilka potrzebnych akcesoriów, takich jak pędzel do brwi, henna do brwi, czy też wosk. Jak zadbać o brwi? Z jakich kosmetyków korzystać?

Stylizowanie brwi i rzęs

CC Brow oferuje efektowne kosmetyki do brwi, które zachwycą każdą miłośniczkę dobrych jakościowo wyrobów do stylizacji i pielęgnacji. Stylizacja brwi rozpocząć się powinna od regulacji, którą wykonamy za pomocą wosku lub pęsety. Okazuje się, że czynności te zależą od tego, jaki mamy kształt twarzy:

  • twarz owalna wymaga lekko wygiętych i zaokrąglonych brwi,
  • twarz okrągła powinna postawić na mocno wygięty łuk brwiowy ku górze,
  • kwadratowa twarz zostanie podkreślona dzięki zaokrąglonym brwiom z podkreślonym kątem,
  • twarz w kształcie serca wymaga stylizowania brwi o miękko zaokrąglonym łuku,
  • podłużna twarz wiąże się z brwiami, których część wewnętrzna będzie grubsza, a łuk pozostanie długi i cienki.

Laminacja brwi

Laminacja brwi to bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet, które posiadają brwi niesforne oraz nieregularne. Zabieg wykonamy z użyciem kosmetyków CC Brow, które bazują na doskonałej jakości. Ma on na celu zmianę kierunku rosnących włosków i ich odpowiednie ułożenie. Ponadto, w tym przypadku stawiamy na efektowną regenerację i odżywienie brwi.

Jak się malować?

Malowanie brwi jest ściśle związane z ich farbowaniem i nadaniem wyrazistości. Istnieje kilka zasad, których warto przestrzegać podczas malowania brwi. Przede wszystkim, wybierając kolor wypełnienia w formie cienia lub kredki, postawmy na kolor zbliżony do włosków. Najlepszą opcją jest nieco jaśniejsza barwa, która będzie doskonale kontrastować. Zrezygnujmy z kredek o tłustych konsystencjach, gdyż takie wypełnienie osiada na włoskach i sprawia, że osiągniemy przesadzony efekt. Pędzel do brwi powinien być skośny i posiadać sztywne oraz twarde włosie, co pozwoli na łatwiejsze wymodelowanie konturu brwi.

Sekret gęstych brwi

Gęste brwi osiągniemy za pomocą specjalnych odżywek, które nakładać możemy każdego dnia, Efekty zauważymy już po kilku tygodniach, co jest sporym plusem. Pamiętajmy o tym, aby przed nałożeniem żelu lub cienia do brwi, wyczesać dokładnie brwi szczoteczką i wygładzić je palcem. To pozwoli powrócić do naturalnej formy.

Kosmetyki wysokiej jakości

Profesjonalne kosmetyki do stylizacji brwi mają wiele zalet i pozwalają uzyskać zamierzone efekty. Przede wszystkim dzięki nim podkreślimy swoje piękno i urozmaicimy makijaż codzienny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here