Kompletując garderobę dziecka warto dbać o spójność. Dobieranie do siebie poszczególnych rzeczy nie musi być wcale trudne. Jednak wymaga od nas zaplanowania. Najprościej jest zacząć od określenia jakich barw chcemy się trzymać. Wychodząc od jednej dominującej możemy stworzyć całą paletę. Wystarczy, że ustalimy jaki kolor pasuje do niebieskiego lub różowego.

Jaki kolor pasuje do niebieskiego?

Wokół tego jesteśmy w stanie dobudować kilka innych barw. Należy również pamiętać, że nie ogranicza to nas w żaden sposób. Możemy sięgać po różne odcienie i wykorzystywać je w dowolny sposób. Istotne jest jedynie, aby postawić na minimalizm. Z tego powodu bazowanie na szarości będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Dodatkowo możemy wybierać częściej noszone rzeczy w czerni lub bieli. Zyskamy wtedy neutralną bazę każdej stylizacji. Przy pomocy reszty ciuchów możemy stworzyć różnorodne zestawy, które będą bardzo efektowne. Jednak warto ograniczyć się do maksymalnie trzech kolorów. Zyskamy wtedy możliwość łączenia ze sobą ciuchów w dowolny sposób. Bez względu na aktualne zestawienie zawsze będziemy otrzymywać estetyczny efekt.

Unikniemy w ten sposób konieczności zastanawiania się nad konkretnymi połączeniami

Unikniemy w ten sposób konieczności zastanawiania się nad konkretnymi połączeniamiKolejna kwestia to oczywiście kroje. Należy mieć tu na uwadze wygodę dziecka. Z tego powodu powinniśmy zadbać o swobodę ruchów. Sam materiał ma na to ogromny wpływ. Doskonałym wyborem będą naturalne tkaniny, które nie są zbyt sztywne. Dodatek elastanu również może być pomocny. Szczególnie jeśli chodzi o rozciągliwe elementy garderoby. Leginsy mogą sprawdzić się u dzieci niezależnie od płci. Z tego powodu nie należy się ich obawiać. Mogą okazać się idealnym rozwiązaniem na co dzień. W połączeniu z kolorowymi bluzeczkami będą wyglądać idealnie. Na większe wyjścia powinniśmy mieć chociaż jeden komfortowy zestaw. Bez problemu znajdziemy koszule z naturalnych tkanin, które są bardzo przewiewne. Sprawdzą się dobrze latem.

Na chłodniejsze dni możemy zaopatrzyć się również w sweterki. Będą wyglądały bardzo dobrze na dzieciach i równocześnie zapewnią wygodę. W przypadku dziewczynek mamy do dyspozycji również sukienki i spódniczki. Nie musimy ograniczać się w żaden sposób. Bez problemu znajdziemy modele z rękawkami w różnych długościach. Da nam to ogromne możliwości dostosowania ich do aktualnych warunków. Warto zwrócić uwagę, aby wykorzystywany materiał nie był szorstki. Jest to szczególnie częsty problem przy falbankach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here