Życie niesie za sobą zarówno wydarzenia radosne jak i niestety te które jednoznacznie kojarzą się ze łzami i czarną odzieżą. Planowanie pogrzebu dla bliskiej nam osoby przytrafi nam się w najmniej oczekiwanej chwili dlatego zawczasu warto rozejrzeć się na rynku i znaleźć usługi pogrzebowe, które ocenimy jako po prostu godne i dopasowane do naszej kieszeni.

Organizacja pogrzebów zdecydowanie nie należy do prostych zadań, a każda ewentualna nawet najmniejsza wpadka najpewniej wystawi nas na ostrzał rodzinnych plotek i złośliwości, które jako organizatora wskażą nas na współwinnych.

Jaka powinna być właściwa firma pogrzebowa? To pytanie, które jako pierwsze powinnyśmy sobie postawić. Oczywiście najlepszą możliwą reklamą dla firmy niezależnie od jej specyfikacji jest tak zwana poczta pantoflowa. W najprostszej sytuacji po prostu dzwonimy do osoby, która ostatnio spotkała się z podobnym problemem co my i grzecznie pytamy czy była zadowolona z usług danej firmy. Jeżeli poleca nam jej wybór to tak naprawdę nie pozostaje nam nic innego jak tylko udać się do ich biura i podpisać stosowną umowę dopasowaną do naszych potrzeb.

Schody zaczynają się dopiero, gdy nikogo takiego nie znamy i wybór musimy podjąć indywidualnie, a to niestety wiążę się z małym ryzykiem, które koniecznie musimy jak najmocniej zminimalizować. Pomóc nam w takim przypadku może na przykład zakład pogrzebowy http://www.styks.com.pl/, który działa w branży pogrzebowej od wielu lat.

Jest kilka czynników na które szczególnie warto zwrócić uwagę

1.Jak długo dana firma jest na rynku

W mojej ocenie zdecydowanie najważniejszy czynnik. Im dłuższy staż tym więcej zadowolonych klientów i większy profesjonalizm idący w parze z doświadczeniem.

2. Cena usługi

Nikt nikogo nie namawia do oszczędzania w tak ważnym dniu, ale to jeszcze nie powód by słono przepłacić. Jeżeli cena pojedynczej usługi wydaje się nam zbyt wygórowana bez wahania szukajmy dalej.

3.Opinie Zamieszczone w internecie

Najzwyczajniej w świecie wpisujemy nazwę firmy w wyszukiwarkę internetową i szukamy ocen anonimowych użytkowników sieci szczególnie zwracając uwagę na te negatywne i nieprzychylne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here