Wypadanie włosów to problem dotyczący dotyczący zarówno kobiet jak i mężczyzn, bez względu na wiek. Ten nieestetyczny problem może prowadzić do kompleksów i zaniżonego poczucia pewności siebie, jako że bezpośrednio wpływa na wygląd. Dziedzina medycyny zajmująca się tym problemem, czyli trychologia, stosuje kilka sposobów na walkę z nieestetycznymi „plackami” na głowie. Na czym dokładnie to polega, i jaki sposób wybrać?

Implanty włosów – nowość w świecie medycyny

Dotychczasowo stosowane metody walki z łysieniem były drogie i często nie do końca skuteczne, a nawet najlepsza klinika włosa nie była w stanie zapewnić tak niesamowitych efektów, jakie daje obecnie sposób jakim są implanty włosów. Są one dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, jego oczekiwań względem finalnych efektów, a także stadium zaawansowania łysienia. Dzięki temu można bez żadnych problemów osiągnąć zadowalający efekt zagęszczenia włosów. Implanty wszczepia się w ten sposób, że praktycznie niemożliwe jest wykrycie ich wśród naturalnie rosnących włosów.

Gdzie wykonuje się taki zabieg?

Leczenie łysienia wymaga interwencji specjalistów, którzy dzięki swojej fachowej wiedzy odpowiednio dobiorą kurację, a klinika włosa Warszawa to miejsce, gdzie można ich znaleźć. Odpowiednio postawiona diagnoza, znalezienie przyczyny zjawiska łysienia oraz wywiad z klientem i pacjentem jednocześnie pozwoli specjaliście dobrać odpowiednią do oczekiwań gęstość implantów mających znaleźć się w skórze głowy, mając jednocześnie na myśli największy komfort oraz bezpieczeństwo dla pacjenta. Ważne jest również to, że sam zabieg wszczepienia implantów do skóry jest zupełnie bezbolesny, zatem nie ma czego się obawiać.

Czy osiągnę zamierzony efekt?

Metoda z wykorzystaniem implantów włosów stosowana z powodzeniem od kilku lat również w Polsce, daje świetne rezultaty wyeliminowania nieestetycznych łysych placków na głowie pacjentów. Gęstość fryzury po zabiegu jest oczywiście zależna od ilości wszczepionych implantów, a ta z kolei jest ustalana znacznie wcześniej na podstawie badań oraz konsultacji. Należy jednak pamiętać, że klinika włosa Warszawa nie zawsze będzie w stanie zapewnić nam efekt o jakim marzymy, jednak sam zabieg jest zdecydowanie wart uwagi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here